O společnosti Bausch + Lomb

Bausch + Lomb, divize společnosti Valeant Pharmaceuticals International, Inc. (NYSE: VRX) (TSX: VRX) se věnuje ochraně a zlepšování zraku milionů lidí po celém světě. Naše poslání je jednoduché: Pomoci vám lépe vidět a tedy i lépe žít.

Bausch + Lomb je jednou z nejznámějších a nejuznávanějších farmaceutických společností na světě a nabízí nejširší a nejkvalitnější řady přípravků pro péči o zdraví očí včetně kontaktních čoček a roztoků, léčivých přípravků, nitroočních čoček a dalších produktů pro oční chirurgii.

Naší prioritou je kvalita života lidí, kterým poskytujeme své služby. Usilujeme o důvěru našich partnerů, svým zákazníkům a pacientům nasloucháme a neustále vylepšujeme náš inovační náskok bezúhonným a bezchybným jednáním.

Během posledních 150 let se společnost Bausch + Lomb stala globálním představitelem inovací a kvality. Naši talentovaní a motivovaní zaměstnanci vytrvale pracují na nalézání nových materiálů, navrhování nových technologií a v neposlední řadě navrhování inovací, které lidem napomáhají k lepšímu životu díky lepšímu zraku. Naše společnost nabízí tři široké kategorie produktů:

Péče o zrak (kontaktní čočky a roztoky)

  • Naše nabídka kontaktních čoček je rozsáhlá a patří do ní známé značky jako PureVision, Biotrue, SofLens a Optima. Péči o kontaktní čočky zajišťují roztoky na čištění a desinfekci Biotrue, Renu, EasySept a Boston.

Oční léky

  • Naše léčivé přípravky slouží k léčbě mnoha očních chorob, včetně glaukomu, očních zánětů, infekcí, alergií či suchých očí. Nabízíme léčivé přípravky dostupné na lékařský předpis i volně prodejné oční kapky a doplňky stravy pro výživu očí Ocuvite.

Kataraktová a vitreoretinální chirurgie

  • Nabízíme úplnou řadu produktů včetně nitroočních čoček a systémů dávkování značek Crystalens, SofPort a Akreos produktů IOL, řad Stellaris a Millennium zařízení pro fakoemulgaci a další chirurgické nástroje a zařízení včetně řady nástrojů Storz.

Dotazy?

Online Beratung - form

Online Beratung - page
   TrustArc